اعضا اعضا

گروه A سوالات انتخابی Q1,Q2,Q4

ردیف نام نام خانوادگی محل اشتغال رشته تحصیلی
1 محسن گرامی دانشکده پست و مخابرات مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT
2 کاظم رمضانیان شرکت مخابرات تهران نرم افزار
3 محمد شاملو شرکت مخابرات تهران فیزیک
4 حسین کیافر بانک گردشگری مهندسی فناوری اطلاعات و شبکه
5 نوشا عطار بانک گردشگری نرم افزار
6 حمیدرضا میرشفیعیان بانک تجارت مدیریت اجرایی
7 امین گلستانی سازمان فناوری اطلاعات ایران استراتژی
8 مجتبی حق پناه شرکت ارتباط زیر ساخت الکترونیک
9 سید حمید یوسفی واحد امنیت اطلاعات بانک تجارت مدیریت IT
10 عاطفه حسینی کیا اداره کل ICT همدان IT
11 حسن ترکمان فناوری اطلاعات استان همدان مدیریت فناوری اطلاعات
12 محمد باقری زاد اداره کل ارتباطات قم کامپیوتر نرم افزار
13 ملیحه باقری دهنوی اداره کل ارتباطات قم مهندسی فناوری اطلاعات
14 سمیه افضلی اداره کل ارتباطات و فناوری استان قم مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات
15 بهنیا گیو   برق-الکترونیک
16 امیرطاهر عبدی آذربایجان غربی نرم افزار
17 مهدی ییلاقی اشرفی بانک مهر اقتصاد کامپیوتر (نرم افزار) و رشته حقوق
18 علیرضا معماری مخابرات استان مرکزی معماری سیستمهای کامپیوتر

نمایش محتوا نمایش محتوا

گروهگروه B سوالات انتخابی Q3,Q6,Q7

ردیف نام نام خانوادگی محل اشتغال رشته تحصیلی
1 خدیجه افهامی   برق - الکترونیک
2 علیرضا ربیعی شرکت ارتباط زیر ساخت شبکه های مخابراتی
3 محمد احمدی استان گلستان مهندسی مخابرات
4 حمیدرضا عباسی اداره کل راه آهن مدیریت صنعتی (مالی)
5 محمد مستمع بانک تجارت نرم افزار
6 حسین مومنی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان نرم افزار
7 صدف صالح کلیبر دانشگاه تهران برق - مخبرات
8 امیرحسین رحیم بخش اداره کل ICT همدان برق- الکترونیک
9 علیرضا خوارزمی نژاد اداره کل ارتباطات قم مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)
10 سمانه زارعیان شرکت مخابرات ایران MBA
11 حميد رئيسيان اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان چهارمحال و بختياري فناوري ارتباطات و اطلاعات
12 دانیال وایزی اپراتور سوم موبایل شرکت رایتل نرم افزار
13 سیده فائزه زرآبادی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین سخت افزار
14 کاظم رمضانیان شرکت مخابرات استان تهران نرم افزار
15 کامیار اخوان سرپرست اداره فاوا مخابرت امن
16 مسعود راسخ استانداری خراسان رضوی (دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت شبکه مخابرت امن
17 فاطمه محمد زاد   مخابرت امن
18 سحر فلاح    
19 مینا خطیبی   مخابرت امن
20 زهره میرزایی   مخابرت امن
21 جواد عنایتی زاده   مخابرت امن
22 محسن عسگری   مخابرت امن
23 سمانه زارعیان    
24 علی ربیعان    
25 نادر فراهانی    

نمایش محتوا نمایش محتوا

گروه C سوالات انتخابی Q5,Q8,Q9

ردیف نام نام خانوادگی کد ملی محل اشتغال آخرین مدرک تحصیلی رشته تحصیلی
1 مهدی سجودی 1552089721 دانشگاه تربیت مدرس دکتری برق - امنیت
2 امیر حسین جعفری 1290715386 گسترش انت افزار دکتری تخصص مهندس برق - الکتونیک شبکه
3 مسعود طبیب 1754212662 شرکت مخابرات ایران کارشناسی سخت افزار
4 شیرین صالحی 1290363110 واحد امنیت اطلاعات بانک تجارت کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی
5 محمد صیاد حقیقی 00-64444406 مرکز مخابرات ایران فوق دکتری برق - مخابرات - امنیت
6 الناز کاظم ستوده 006-5753380 اداره کل مهندسی زیر ساخت شرکت ارتباط زیر ساخت لیسانس برق - الکترونیک
7 حمیدزضا علوی زاده 00-69503656 بانک سامان کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات
8 محمد ترابی 0-491704070 بانک سامان کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات
9 حامد جمشیدی 1583187790 اداره کل ICT آذربایجان شرقی کارشناسی ارشد نرم افزار
10 امیرحسین عباسی اقدم 00-67305822 دانشکده مخابرات لیسانس ICT فیبر نوری
11 عاطفه طالبي 4324531935 اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان قزوين كارشناسي برق-مخابرات
12 اكبر خزايي 3962080521   ليسانس كنترل – ابزار دقيق
13 سهراب صرافی آبادی 00-74887416 اداره کل حراست لیسانس نرم افزار
14 میلاد قهاری بیدگلی 6199952456 تجارت الکترونیک کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر(گرایش نرم افزار)
15 مجید موسی نژاد 4490009968 اداره کل ict ایلام کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات مهندسی it گرایش تجارت الکترونیک
16 علیرضا خوش طلوع 0-451289641 اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز کارشناسی ICT گرایش سیار